Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: společné soužití, postup rozvodu

Jsme v důchodu, manžel se
chce rozvést

otázka

Jsme spolu 31let máme společný RD. Deti nemame ja mam 1 s prvniho manželství ale už je samostatná. Manžel se chce rozvést ale ja nechci přece se na stare kolena nebudu rozvádět jsem v důchodu manzel ještě pracuje.Jsem o 3 roky starší jemu vše vadí.

odpověď

Dobrý den, tento dotaz se nám spíše jeví na dobrého manželského terapeuta, než na naši poradnu, zkuste někoho takového najít. Osobní názor: jestli Vám ten vztah stojí zato, tak pro to něco (z obou stran) udělejte. V opačném případě se klidně rozveďte, lze to v každém věku.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .