Sporný rozvod

Návrh na rozvod si na našem webu připravíte sami - vzorová žádost o sporný rozvod se automaticky vyplní dle Vámi zadaných údajů. Vše v klidu doma a za rozumnou cenu.

Průvodce žádostí o rozvod
 
Rozvod bez právníka

Rozvod bez souhlasu partnera

Nejste schopni se s manželem/manželkou na rozvodu domluvit? Váš rozvod bude o dost složitější - obzvláště pokud máte společné nezletilé děti a společný majetek. Důrazně proto doporučujeme udělat vše pro to, abyste se svým protějškem získali - když už ne úplnou - tak alespoň částečnou dohodu.

Souhlas manžela/manželky s některými dílčími záležitostmi jako je jak vypořádat majetek (co bude čí) a jaké budou poměry k dětem (které dítě bude v čí péči a jak často se bude stýkat s druhým rodičem), Vám celý proces rozvodu výrazně usnadní a vyvarujete se složitých, roky se vlekoucích soudních sporů.

Návrh na rozvod sporný

Jak správně napsat

Návrh na sporný rozvod

Jak tedy na rozvod bez souhlasu partnera (tzv. “sporný rozvod”)? Samotný rozvod se řeší “Žalobou o rozvod manželství” - na našem webu máme ke stažení šablony těchto dokumentů. Nejprve - před podáním samotné žaloby o rozvod - je však potřeba mít vyřešeny poměry dětí po rozvodu.

Podání Návrhu na rozvod je tedy jen jedním ze dvou základních kroků - dvou Návrhů, které musíte podat na soud.

Stáhnout si vzorový Návrh na sporný rozvod (vzor 2021) i další potřebné dokumenty můžete ve formuláři níže. Stačí odkliknout informace o parametrech Vašeho rozvodu a vzorový Návrh se upraví tak, aby bylo následně možno ho rovnou (bez dalších úprav) podat na soud. Nebudete tak muset nic sepisovat či upravovat a dozvíte se rovněž jak a na který soud Návrh podat.

Jak na rozvod manželství
Bohužel i partneři, kteří měli dosud relativně dobrý vztah, se v okamžiku rozvodu často změní a dělají věci, které byste do nich neřekli. Z naší poradny víme, že se to děje v překvapivě velkém procentu případů.
Obrňte se proto trpělivostí, připravte se psychicky na to, že nastanou potíže, a snažte se jim aktivně předcházet - zejména komunikací a snahou o rozumnou dohodu s protějškem.
Navštivte naši poradnu a zkuste věc probrat se zkušenými.
 
 

Postup Vašeho rozvodu

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .