Žádost o rozvod

(vzor 2022)

Návrh na rozvod si na našem webu připravíte sami - vzorová žádost o rozvod se automaticky vyplní dle Vámi zadaných údajů. Vše v klidu doma a za rozumnou cenu.

Průvodce žádostí o rozvod
 
Rozvod bez právníka

Jak správně napsat

Návrh na rozvod

Dokument "Žádost o rozvod" (či "Návrh na rozvod") se správně nazývá "Žaloba o rozvod manželství" a je potřeba jej podat k místně příslušnému okresnímu soudu. Níže na této stránce Vám nabízíme ke stažení vzorovou "Žádost o rozvod" (aktuální pro rok 2022), kterou po vyplnění několika základních údajů systém pro Vás automaticky upraví tak, aby byla hotovým dokumentem připraveným k podání na soud.

Nemusíte sami nic sepisovat, nemusíte řešit právníky - vše za Vás vyřeší naše vzorová "Žádost o rozvod", která se zároveň interaktivně upraví podle Vámi zadaných údajů tak, aby byla bez dalšího pou žitelná rovnou k podání na soud. Dozvíte se rovnou i to, jak svou žalobu o rozvod manželství podat a ke kterému soudu.

Jak na rozvod manželství
Dokumenty ke stažení na našem serveru jsou pečlivě připraveny našimi advokáty. Za jejich formální správnost ručí advokátní kancelář Staňková a partneři, s.r.o.. Nemusíte se bát, že by vám takovýto dokument soud vrátil či neuznal.
 
 

Postup Vašeho rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .