vzor 2022

Rozvod manželství dohodou

Návrh na rozvod si na našem webu připravíte sami - vzorová žádost o nesporný rozvod se automaticky vyplní dle Vámi zadaných údajů. Vše v klidu doma a za rozumnou cenu.

Průvodce žádostí o rozvod
 
Rozvod bez právníka

Rozvod dohodou - postup

Dospělo Vaše manželství do bodu, odkud není návratu? Shodli jste se, že takto už to dál nejde a musíte se rozvést? Gratulujeme - takovéto rozhodnutí bývá většinou správné, a pokud se oba manželé dokážou shodnout na všech (nebo alespoň většině) podrobností rozvodu, pak je to nejtěžší (samotné rozhodnutí a získání souhlasu manžela/manželky) již za Vámi.

Naše on-line rozvodová poradna Vám pro takový případ nabízí pomoc, která Vám zbytek rozvodového procesu co nejvíce usnadní. Nebudete muset tápat a pátrat, jaké dokumenty a jak je potřeba připravit, kam a jak je podat, na co si přitom dát pozor - tyto informace Vám můžou rozvod značně zlevnit, protože chyby v těchto věcech bývají drahé.

Návrh na rozvod dohodou

Jak správně napsat

Návrh na rozvod manželství

Jak tedy na rozvod se souhlasem partnera (tzv. “nesporný rozvod”)? Samotný rozvod se řeší “Společným návrhem na rozvod” - na našem webu máme ke stažení šablony těchto dokumentů. Nejprve - před podáním samotného návrhu na rozvod - je však potřeba mít vyřešeny:

Sepsání takového Návrhu na rozvod pak už sice není nic složitého, nicméně je dobré neudělat v takovémto dokumentu zbytečnou chybu, která by vás mohla stát mnoho času i peněz navíc kvůli opakovanému předkládání na soud po opravě chyb.

Níže na této stránce vám proto nabízíme jednoduchý formulář, který vám pomůže, abyste chybu neudělali. Když jej vyplníte, automaticky se vám vygeneruje Návrh na rozvod, který odpovídá Vaší osobní situaci, a který již bude hotový, se všemi právními náležitostmi a připravený k podání k soudu. Nebudete tak muset nic sepisovat či upravovat.

Jak na rozvod manželství
Po vyplnění formuláře na Vás čeká hotový dokument ke stažení v PDF nebo DOCX formátu. Většinu sekcí si budete moci v případě potřeby sami upravit, tak aby vzniklý dokument přesně odpovídal Vašemu případu.
Dozvíte se i doplňující informace potřebné k podání dokumentu na soud (instrukce jak a kam žalobu podat, jaké dokumenty přiložit apod.).
 
 

Postup Vašeho rozvodu

V případě, že zvolíte 'ano', půjde o tzv. 'nesporný rozvod', v opačném případě bude rozvod tzv. 'sporný' a u soudu se bude dokazovat, zda nebyla větší vina za rozvod na některém z partnerů, který by rozvod zásadním způsobem 'zavinil'.
POZOR!: Zvolte 'ano' pouze v případě, že vaše manželství trvalo déle než jeden rok a pokud spolu již déle než půl roku nežijete - jen tehdy může jít o nesporný rozvod.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .