Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: naše služby, postup rozvodu

Zůstanou mé dokumenety
uloženy i když zatím
nezaplatím?

otázka
Dobry vecer chtela bych se zeptat kdyz jsem vyplnila veskere dokumenty k zadosti o rozvod a nezaplatila pres ucet zustane mi to ulozeno ?a jeste bych se chtela zeptat zda je mozno zaplatit i jinym zpusobem treba na soude v pokladne
dekuji vam za odpoved
odpověď
Dobrý den,
Vaše dokumenty u nás zůstávají uložené neomezeně dlouho, ať již zaplatíte nebo ne. M ůžete se k nim tedy kdykoli vrátit, upravit, znovu vytisknout či zaplatit. Pokud jde o placení soudních poplatků, ty se platí kolky - jak pořídit kolky se dozvíte po vyplnění průvodce na záložce 'Odeslat na soud'.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .