Poradna

Z vašich dotazů na téma: naše služby, dělení majetku, dluhy

Kam vyplnit jednorázové
finanční vyrovnání?

Články k tématu
otázka dotaz z: 1. 2. 2022
Dobrý večer, prosím pokud chci po manželovi peníze já, protože jsem s ním splácela jeho dluhy a exekuce ve výši 250 000Kč, kde to mám vyplnit. A ještě bych ráda jako důvod rozvodu dala, že on si našel jinou přítelkyni. Děkuji
odpověď aktualizováno: 2. 2. 2022
Dobrý den, k tomu je určen krok 8 "Finanční vyrovnání", kde zaškernete, že Vám manžel má zaplatit jednorázové vyrovnání. Nezapomeňte pak rovněž v kroku 6 uvést všechny dluhy, které byly nabyty za trvání manželství, a uvést, na koho dluhy po rozvodu přejdou. Pokud jde o úpravu důvodu rozvodu, tu budete moci udělat ručně ve výsledném dokumentu, který si po zaplacení stáhnete ve formátu DOCX - tento soubor pak můžete otevřít ve Wordu a upravit libovolně cokoliv potřebujete. S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?