Poradna

Z vašich dotazů na téma: nesporný rozvod, rozvodové dokumenty, vzory

Je rozvod jen formalita když
děti jsou už dospělé a
společný majetek nemáme?

Články k tématu
otázka dotaz z: 29. 6. 2022
Dobrý den mám dotaz z manželem nežijeme 16let ve společné domácnosti chceme se rozvést děti mají už své rodiny a společný majetek nemáme tak že je to jen formalita co k tomu potřebuji za doklady abych to mohla podat
Děkuji za odpověď
odpověď aktualizováno: 2. 7. 2022
Dobrý den,
můžete použít Průvodce na našich stránkách, kde si snadno naklikáte podání k soudu pro tzv. "nesporný rozvod". V Průvodci se pak i dozvíte, jak přesně a kam jej podat, aby byl rozvod co nejvíce hladký a rychlý.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?