Poradna

Z vašich dotazů na téma: nesporný rozvod, dělení majetku, společné jmění manželů

Jak sepsat rozvod dohodou
když jsme se domluvili že
majetek bude přepsaný na
mně a dluhy na manžela?

Články k tématu
otázka dotaz z: 29. 6. 2022
Dobrý den,
prosím, jak správně sepsat rozvod dohodou pokud jsme se domluvily že byt, dítě a veškerý nábytek si nechám já. Auto které je psané na mě si nechá manžel. (Před manželství bral hypotéku na byt, já byla na mateřské - mě ji v ty době neschválili) půjde vše přepsat na mě? Byt a hypotéka. Dále mi v manželství nadělal dost nepěknych dluhu - důvod rozvodu. Souhlasil že si veškeré dluhy které nadělal bez mého vědomí vezme na sebe. Jak prosím toto vše sepsat?
Děkuji předem za jakoukoliv odpověď.
odpověď aktualizováno: 30. 6. 2022
Dobrý den,
zkuste prosím proklikat našeho Průvodce_rozvodem - ve všem na co se ptáte by Vás to mělo postupně provést a navede Vás to i na to dělení majetku. Pokud byste si v některém kroku nevěděla rady, dejte vědět.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?