Poradna

Z vašich dotazů na téma: péče o děti

Jak sepsat návrh na
střídavou péči o dítě?

Přidat dotaz

Články k tématu
otázka
Dobry den. Potřebovala bych poradit jak sepsat žadost na střídavou péči o dítě. S přitelem jsme od sebe 3.měsice,nebyli jsme manželé jen žili ve společné domácnosti. Na péči se domluvili ustné. Dcera žije se mnou u mých rodiču, a expřitel ji ma co 14dní na víkedn. Ale když ji chce na delsi dobu,dovolenou,výlet vždy se domluvíme a vyhovime si. Dcera se zna již novou ženou expřitele,a traví i vikendy s nimi. Potřebovala bych sepsat žadost abychom měli písemmou formu,prosím o radu. Moc děkuji
odpověď
Dobrý den,

tuto dohodu si můžete on-line "naklikat" v našem Průvodci rozvodem. Zadejte, že o dětech máte dohodu, a následně v příslušném dokumentu ("Poměry dětí") v krocích 4-5 vyplníte, že bude dcera ve vaší péči a jak často se manžel bude s dcerou stýkat (dá se to tam v kroku 5 upravit vlastními slovy, takže můžete přesně popsat na čem jste se dohodli předem, a co bude ponecháno na ad-hoc dohodě).

Když pak u soudu uvedete, že již takto fungujete a byli jste vždy schopni se na dovolených apod. s manželem dohodnout, soud by vaši dohodu měl schválit.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma

Přidat dotaz

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Průvodce vám pomůže vyplnit šablony rozvodových dokumentů a poskytne i návod, jak je správně zkompletovat a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?