Z vašich dotazů na téma: péče o děti

Jak sepsat návrh na
střídavou péči o dítě?

otázka
Dobry den. Potřebovala bych poradit jak sepsat žadost na střídavou péči o dítě. S přitelem jsme od sebe 3.měsice,nebyli jsme manželé jen žili ve společné domácnosti. Na péči se domluvili ustné. Dcera žije se mnou u mých rodiču, a expřitel ji ma co 14dní na víkedn. Ale když ji chce na delsi dobu,dovolenou,výlet vždy se domluvíme a vyhovime si. Dcera se zna již novou ženou expřitele,a traví i vikendy s nimi. Potřebovala bych sepsat žadost abychom měli písemmou formu,prosím o radu. Moc děkuji
odpověď
Dobrý den,

tuto dohodu si můžete on-line "naklikat" v našem Průvodci rozvodem. Zadejte, že o dětech máte dohodu, a následně v příslušném dokumentu ("Poměry dětí") v krocích 4-5 vyplníte, že bude dcera ve vaší péči a jak často se manžel bude s dcerou stýkat (dá se to tam v kroku 5 upravit vlastními slovy, takže můžete přesně popsat na čem jste se dohodli předem, a co bude ponecháno na ad-hoc dohodě).

Když pak u soudu uvedete, že již takto fungujete a byli jste vždy schopni se na dovolených apod. s manželem dohodnout, soud by vaši dohodu měl schválit.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Vytvořte si vlastní žádost o rozvod

Průvodce žádostí o rozvod
Podobné otázky
Další otázky na podobná témata