Poradna

Z vašich dotazů na téma: nesporný rozvod, rozvodové dokumenty, vzory, naše služby

Jak do dohody doplnit placení
školného?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 10. 2021

Dobrý den, bejvalka ještě trvá na dělení školného napůl. Dcera je momentálně na soukromé škole a údajně bude chtít studovat vysokou. Půjde to ještě někam zapsat?

Děkuji za odpověď a přeji hezký den

odpověď aktualizováno: 5. 10. 2021

Dobrý den, dokumenty máte k dispozici ve wordu (ve formě, kterou můžete sami upravovat), takže stačí k otázce výživného pro dceru dopsat, kolik budete platit navíc (i třeba od kterého data s ohledem na školní docházku). Další domluvy do dokumentu samozřejmě zahrnout lze a ty dokumenty jsou ve formátech, které doplnění na vaší straně umožňují.

S pzdravem,

tým Rozvod-poradna.cz

Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?