Poradna

Z vašich dotazů na téma: cena rozvodu

Co dělet když nemám na
soudní poplatky?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 10. 2021

Dobrý den chci se nechat rozvést ale nemám na poplatky soudu a advokáta co mam delat?

odpověď aktualizováno: 4. 10. 2021

Dobrý den, nejlevnější varianta je připravit si příslušné dokumenty přes náš server (stojí to jen stokoruny). Soudním poplatkům se zřejmě nevyhnete, bez nich se rozvést nelze.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Více informací

Cena rozvodu závisí hlavně na schopnosti manželů dohodnout se. Rozvod dohodou je finančně výhodnější, kde kromě soudního poplatku 2 000 Kč za podání návrhu na rozvod a nízkých nákladů na přípravu dokumentů, které zde na našem webu vyjdou na stovky korun, neplatíte žádné další poplatky. Sporný rozvod je mnohem dražší, ve hře jsou poplatky např. až 20 000 Kč za každou nemovitost nebo firmu. Největší položku tvoří právní služby, které mohou dosáhnout desítek tisíc korun, zejména pokud protistrana využívá advokáta a vy ne. Prohrajete-li soud, musíte navíc uhradit soudní výlohy protistrany.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?