Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: péče o děti, nesporný rozvod

Chodí OSPOD na kontrolu
bydlení při nesporném
rozvodu, kdy chceme společnou
péči?

otázka
Dobrý den. Zajímalo by mě,jestli OSPOD chodí na kontrolu bydlení při rozvodu, když spolu manžele sdílí stejnou domácnost a budou žádat o společnou výchovu dětí. Rádi by nesporný rozvod. Na všem domluveni. Do budoucna se ani jeden z manželů stěhovat nebude. Děkuji
odpověď
Dobrý den, to v zásadě záleží na jejich uvážení (OSPODu), většinou se OSPOD sám ozve a pozve si Vás i s dětmi k sobě do kanceláře. Pokud se nebudete jevit nějak "podezřele" (z hlediska své schopnosti opravdu se o děti i po rozvodu rozumně postarat), na žádnou návštěvu velmi pravděpodobně chodit nebude. Názor OSPODu je rozhodující z hlediska toho, jestli soud Vaši dohodu schválí nebo ne. Schválena bude pouze pokud si soudkyně i zástupkyně OSPODu budou myslet, že je to nejlepší řešení z hlediska Vašich dětí. S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .