Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: péče o děti, výživné na děti, postup rozvodu

Uvést do dokumentů dítě,
které ještě není
narozené? (jsem těhotná)

otázka
Dobrý den, ráda bych se zeptala na následující: bude se jednat o sporný rozvod - jelikož manželství trvá 7 měsíců, ale: nyní jsem ve 32 týdnu těhotenství - když budu podávat žádost - mám uvést, že máme společně nezaopatřené dítě? (jelikož ještě není narozené) Je možné podat žádost o rozvod k jinému soudu než-li v místě trvalého bydliště? Děkuji Vám
odpověď
Dobrý den, neuvádějte jej zatím mezi děti, ale určitě tuto skutečnost do rozvodového dokumentu uveďte. Je to velmi důležité, protože soud se Vaší žádostí s velkou pravděpodobností začne zabývat až když bude dítě na světě, a bude tedy potřeba vypořádat v prvé řadě poměry toho dítěte, bez toho nelze manželství rozvést. Doporučujeme, abyste si nanečisto proklikala Průvodce, kam uvedete, že dítě máte, abyste viděla, jak tyto dokumenty vypadají, a co vše se tam musí řešit. Připraví Vás to na to, s čím se budete muset vypořádat. S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .