Poradna

Z vašich dotazů na téma: rozvodové dokumenty, vzory

Sháním vzor dohody o
vypořádání majetku při
rozvodu

Články k tématu
otázka dotaz z: 1. 2. 2022
Dobrý den, chtěla bych si sepsat dohodu o vypořádání majetku při rozvodu. Stačí mi nějaký mustr, podle kterého se mohu řídit. Druhá otázka: byla by i tato informace zpoplatněna? Děkuji za odpověď
odpověď aktualizováno: 2. 2. 2022
Dobrý den, vzory všech dokumentů, potřebných k rozvodu - tedy i dohody o vypořádání majetku - naleznete v našem Průvodci. Stačí vyplnit několik základních informací a systém za Vás připraví hotové dokumenty, připravené k podpisu a odeslání na soud. Najdete tam rovněž návod, jak přesně dokumenty podepsat, ověřit a jak/kam je odeslat, včetně placení kolků soudu. Stažení finálních dokumentů je zpoplatněno drobnou částkou v řádu stokorun. Přesný ceník naleznete po vyplnění čtvrtého kroku průvodce, nebo hned na naší hlavní stránce webu zde: https://www.rozvod-poradna.cz/ S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Proces rozvodu zahrnuje tři hlavní soudní rozhodnutí: úpravu poměrů nezletilých dětí po rozvodu, vypořádání společného jmění manželů a samotné rozhodnutí o rozvodu manželství. Na této stránce si můžete on-line připravit všechny potřebné dokumenty k rozvodu za rozumnou cenu. On-line průvodce vám poskytne ke stažení hotové dokumenty ve formátech PDF a DOC, které můžete rovnou podat na soud. Šablony dokumentů jsou ověřeny advokátní kanceláří a mnohaletou praxí, takže nemusíte mít obavy z jejich vrácení k přepracování.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?