Poradna

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu, rozvodové dokumenty, vzory

Opravdu se jde rozvést
online?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 2. 2023
Dobrý den opravdu se jde rozvést online?
odpověď aktualizováno: 6. 2. 2023
Dobrý den,

on-line rozvést se nejde. Jde si on-line vyrobit rozvodové dokumenty, kvůli kterým byste jinak musel jít za právníkem, což by vás stálo podstatně víc. Když si u nás rozvodové dokumenty on-line naklikáte a stáhnete do počítače, dostanete i podrobné instrukce jak je zaslat na soud, opatřit kolkem a podobně. Samotný rozvod pak proběhne před soudem, kde se musí oba manželé dostavit osobně.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?