Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu, rozvodové dokumenty, vzory

Můžeme dohody sepsat sami?

otázka
Dobrý den,
z Vašich stránek jsem pochopila, že k rozvodu je potřeba sepsat dohodu o vysporadaní majetku a dohodu o úprave výchovy nezletilých detí. Obě dohody můžeme s manželem sepsat sami a jen nechat ověřit podpisy? A poté přiložit k žádosti o rozvod. Není potřeba navštívit notáře/právníka?
Děkuji za odpověď.
odpověď
Dobrý den,
sami je určitě nesepisujte, má to nějaké náležitosti. Bez právníka to lze tak, že vyplníte Průvodce na našem webu a dokumenty budou pro Vás vy​​​​generovány a připraveny ke stažení a poslání na soud. Dostanete tam i instrukce, jak přesně dokumenty podat (kolky, úřední ověřování podpisů a podobně).
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .