Poradna

Z vašich dotazů na téma: rozvodové dokumenty, vzory

Mohu upravit ručně již
vytištěné dokumenty?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 10. 2021

Dobrý den, moc mě mrzí že vás stale obtěžuji dotazy, jak jste mi teď psala ohledně adresy pro doručení, nemám počítat abych adresu změnila v nějaké složce, formátu jak uvádíte, mohu jednoduše napsat na papír korespondenční naše adresy a prisvorkovat to k žádosti o rozvody Jinak nemám šanci to někde znovu vytisknout, veme to soud jako přiložení adres a vše bude v pořádku abych tam nedala kolek a pak mi to nezamytli.

Děkuji

odpověď aktualizováno: 6. 10. 2021

Dobrý den, takto to asi není vhodné dělat, dokumenty byste měla mít v pořádku. Ale není to těžké. V průvodci na našem webu vyplníte do příslušných políček vaše skutečné adresy. Poté, co dokončíte všechny kroky průvodce, se vám nabídnou dokumenty ke stažení ve formátech PDF nebo DOCX. Když zvolíte DOCX, tak se vám na počítač stáhne hotový dokument, který pak půjde otevřít a upravit ve Wordu (na většině počítačů je Word automaticky nainstalován, takže bude stačit stažený soubor rozkliknout) a ručně v záhlaví dokumentu upravit adresu příslušného soudu.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Více informací

Proces rozvodu zahrnuje tři hlavní soudní rozhodnutí: úpravu poměrů nezletilých dětí po rozvodu, vypořádání společného jmění manželů a samotné rozhodnutí o rozvodu manželství. Na této stránce si můžete on-line připravit všechny potřebné dokumenty k rozvodu za rozumnou cenu. On-line průvodce vám poskytne ke stažení hotové dokumenty ve formátech PDF a DOC, které můžete rovnou podat na soud. Šablony dokumentů jsou ověřeny advokátní kanceláří a mnohaletou praxí, takže nemusíte mít obavy z jejich vrácení k přepracování.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?