Poradna

Z vašich dotazů na téma: sporný rozvod, postup rozvodu

Manžel neplní své závazky
a chová se hrozně, jak se
mám rozvést?

Články k tématu
otázka dotaz z: 29. 6. 2022
Dobrý den potřebovala bych zažádat o rozvod. Manžel nesouhlasí ale zhledem k tomu že neplní své závazky už druhý měsíc si musíme půjčovat na nájem l dceři se chová jako by nebyla jeho vlastní. Tohle je moc a potřebovala bych poradit co stim
Děkuji
odpověď aktualizováno: 2. 7. 2022
Dobrý den,
doporučujeme pročíst tento náš text, kde se dozvíte více: https://www.rozvod-poradna.cz/jak-na-rozvod-manzelstvi-postup (v patičce je pak rozcestník na další texty). Následně si můžete rozvodové dokumenty vyrobit on-line v našem Průvodci, který Vás formou několika jednoduchých kroků provede tvorbou rozvodových dokumentů a jejich odesláním k soudu.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Pokud se nemůžete s manželem/manželkou dohodnout na rozvodu, bude váš rozvod složitější, zejména pokud máte nezletilé děti a společný majetek. Doporučuje se dosáhnout alespoň částečné dohody o majetku a péči o děti, aby se předešlo dlouhým soudním sporům. Na našem webu můžete jednoduše připravit vzorovou žádost o sporný rozvod, která se automaticky vyplní dle vašich údajů. Kromě samotné žádosti o rozvod je nezbytné předem vyřešit poměry dětí po rozvodu. Naše šablony a průvodci vám pomohou vyplnit potřebné dokumenty správně a podat je na příslušný soud, čímž vám usnadní celý proces rozvodu.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?