Poradna

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu, péče o děti

Máme dítě - jak při
rozvodu správně postupovat?

Články k tématu
otázka

Dobrý den, měla bych dotaz ohledně rozvodu manželství kde je i dítě. dohodli jsme se s manželem že podáme žádost o rozvod ale nevíme co vlastně první podat a jak to správně sepsat. na všem jsme dohodnuti. na rozvodu, na majetku i na vychově dcery.

Děkuji za odpověd

odpověď

Dobrý den, doporučujeme použít našeho průvodce, který Vás rozvodem provede, napoví Vám, jaké dokumenty je potřeba ve Vašem konkrétním případě připravit, v jakém pořadí a jakým způsobem je podat k soudu, a umožní Vám vyplnit si je a připravit k vytištění snadno on-line, v několika krocích. Průvodce najdete zde: https://www.rozvod-poradna.cz/pruvodce

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Další otázky na dané téma

Přidat dotaz

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?