Poradna

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu, rozvodové dokumenty, vzory

Když žádost on-line
vyplním, objeví se
automaticky u soudu?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 10. 2021

Dobrý den, chci se zeptat, zda mnou vyplněná žádost o rozvod není závazná a mohu ji nechat uloženou aniž by se objevila u soudu. Tedy zda je možné mít žádost pouze vyplněnou bez dalších kroků??

Děkuji za odpověď

odpověď aktualizováno: 5. 10. 2021

Dobrý den, ano, samozřejmě, je to tak jak píšete - Vaše dokumenty zůstávají na serveru pro Vás k dispozici bez časového omezení a je jen na Vás, kdy si je vytisknete a pošlete k soudu.

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Více informací

Postup rozvodu závisí na schopnosti manželů dohodnout se. Pokud se manželé dohodnou na rozvodu, péči o děti i rozdělení majetku, jde o nesporný rozvod, který je rychlý a méně komplikovaný. Pokud dohoda není možná, následuje sporný rozvod, který může trvat roky, zahrnuje složitá soudní řízení a přináší nejistotu a finanční rizika.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?