Poradna

Z vašich dotazů na téma: rozvodové dokumenty, vzory, nesporný rozvod

Kde sehnat vzor žádosti o
rozvod nesporný?

Články k tématu
otázka dotaz z: 3. 10. 2021

Dobrý den

Existuje nějaký vzor žádosti o rozvod manželství, ze kterého nevznikly děti ani společný majetek. Jedná se o nesporný rozvod, kde se obě strany dohodly,že je manželství trvale rozvráceno,tudíž neplní svoji funkci. Kde obě strany již nežijí ve společné domácnosti dva roky.

odpověď aktualizováno: 4. 10. 2021

Dobrý den, ano, samozřejmě, stačí vyplnit tři úvodní kroky v našem on-line průvodci a připraví se Vám dokumenty šité na míru pro Váš případ: https://www.rozvod-poradna.cz/pruvodce

S pozdravem

tým Rozvod-poradna.cz

Více informací

Proces rozvodu zahrnuje tři hlavní soudní rozhodnutí: úpravu poměrů nezletilých dětí po rozvodu, vypořádání společného jmění manželů a samotné rozhodnutí o rozvodu manželství. Na této stránce si můžete on-line připravit všechny potřebné dokumenty k rozvodu za rozumnou cenu. On-line průvodce vám poskytne ke stažení hotové dokumenty ve formátech PDF a DOC, které můžete rovnou podat na soud. Šablony dokumentů jsou ověřeny advokátní kanceláří a mnohaletou praxí, takže nemusíte mít obavy z jejich vrácení k přepracování.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?