Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu, rychlost rozvodu

Kde mohu vyřídit rozvod a
kdo mi s tím poradí?

otázka
Dobrý den.
Chtěla jsem se zeptat, kde mohu vyřídit rozvod? U jakého soudu nebo u jakého právníka? A je někdo kdo mi s tím může poradit či pomoci? A jak dlouho to tak trvá než se to vyřídí?
Děkuji
odpověď
Dobrý den,
doporučujeme pročíst tento náš text, kde se dozvíte více: https://www.rozvod-poradna.cz/rozvodove-rizeni-aneb-jak-se-rozvest (v patičce je pak rozcestník na další texty, včetně například textu o běžné době trvání rozvodu). Následně si můžete rozvodové dokumenty sama vyrobit on-line v našem Průvodci, který Vás formou několika jednoduchých kroků provede tvorbou rozvodových dokumentů a jejich odesláním k soudu (dozvíte se tam i ke kterému soudu dokumenty odeslat a jak to udělat). Právníka nezbytně nepotřebujete, to ale záleží na konkrétních okolnostech Vašeho rozvodu.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .