Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: postup rozvodu

Je možné podat žádost o
rozvod bez vyplnění
formuláře?

otázka
Dobrý den chci se zeptat jestli je možné podat žádost o rozvod bez formuláře. Prostě napsat jen na papír podání o rozvod.?
Děkuji
odpověď
Dobrý den,
samozřejmě, žádný formulář na to ani není. Píše se na to žaloba - což většinou dělá právník. Na našem webu si však uvedený dokument můžete nechat vygenerovat on-line, stačí zadat pár údajů a dokument bude připraven ke stažení a tisku. Dostanete i podrobné informace o tom, jak dokument podat na soud (který soud je příslušný, jak použít kolek apod.). V případě zájmu si můžete výsledný dokument i nechat zkontrolovat naším právníkem - abyste měla jistotu, že Vám dokument soud nevrátí jako neúplný, a aby se Vám tím rozvod neprotahoval.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .