Poradna

Články k tématu

Z vašich dotazů na téma: rozvodové dokumenty, vzory, naše služby

Jak si stáhnout vzorovou
žádost o rozvod?

otázka
Dobrý večer, chtěla jsem vás poprosit a požádat jestli by jste mi nemohli poslat tu v zorovou žádost o rozvod .Z vaší stránky mi to nejde předem děkuji za pochopení
odpověď
Dobrý den, vzorovou žádost o rozvod lze stáhnout poté, co vyplníte našeho průvodce zde: https://www.rozvod-poradna.cz/pruvodce. Žádost se Vám tím rovnou celá vyplní tak, aby byla hotová a připravená k podání na soud. Po zaplacení ceny dokumentu pak dostanete i podrobné informace k tomu, jak ji podat na soud, jak zaplatit kolek a podobně. S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma
Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

A jaký bude ten váš rozvod?

Jen pár kliknutí vás dělí od rozvodových dokumentů připravených "na míru" pro váš případ. Rozvodové dokumenty ke stažení a podrobné instrukce co s nimi - to je Průvodce rozvodem.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší).
V případě, že nezletilé děti spolu máte, bude potřeba před samotnou žádostí o rozvod podat návrh na úpravu poměrů dětí po rozvodu (je součástí tohoto průvodce - bude vytvořen v dalších krocích).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .