Poradna

Z vašich dotazů na téma: rozvodové dokumenty, vzory, naše služby

Jak si stáhnout vzorovou
žádost o rozvod?

Články k tématu
otázka dotaz z: 1. 2. 2022
Dobrý večer, chtěla jsem vás poprosit a požádat jestli by jste mi nemohli poslat tu v zorovou žádost o rozvod .Z vaší stránky mi to nejde předem děkuji za pochopení
odpověď aktualizováno: 3. 2. 2022
Dobrý den, vzorovou žádost o rozvod lze stáhnout poté, co vyplníte našeho průvodce zde: https://www.rozvod-poradna.cz/pruvodce. Žádost se Vám tím rovnou celá vyplní tak, aby byla hotová a připravená k podání na soud. Po zaplacení ceny dokumentu pak dostanete i podrobné informace k tomu, jak ji podat na soud, jak zaplatit kolek a podobně. S pozdravem tým Rozvod-poradna.cz
Více informací

Proces rozvodu zahrnuje tři hlavní soudní rozhodnutí: úpravu poměrů nezletilých dětí po rozvodu, vypořádání společného jmění manželů a samotné rozhodnutí o rozvodu manželství. Na této stránce si můžete on-line připravit všechny potřebné dokumenty k rozvodu za rozumnou cenu. On-line průvodce vám poskytne ke stažení hotové dokumenty ve formátech PDF a DOC, které můžete rovnou podat na soud. Šablony dokumentů jsou ověřeny advokátní kanceláří a mnohaletou praxí, takže nemusíte mít obavy z jejich vrácení k přepracování.

Více ...

Více ...

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?