Poradna

Z vašich dotazů na téma: péče o děti, postup rozvodu

Jak na společnou péči o
děti?

Články k tématu
otázka
Dobry den,
mela bych otazku ohledne dohody o spolecne péči o deti.V navrhu mate pouze dohodu o stridave peci. My jsme se vsak dohodli,ze by jsme chteli společnou a manžel bude platit penize nejake me. Jelikoz si nasel vztah a s dotycnou chce zit. Jak se postupuje pri tomto podani?dekuji
odpověď
Dobrý den,
zkuste prosím dokumenty kompletně vyplnit (projít všechny kroky průvodce) co nejlépe to jde a následně při platbě zaškrtněte že chcete kontrolu právníkem. Až budete mít dokumenty hotové, napište nám o tom zprávu a my je pošleme naší advokátce, která výsledný dokument (DOC) upraví tak, aby odpovídal společné péči.
S pozdravem
tým Rozvod-poradna.cz
Další otázky na dané téma

Přidat dotaz

Články k tématu
vygenerováno 2400 rozvodových dokumentů
našim klientům 9 800 000,- Kč ušetřeno za dokumenty
advokátní kancelář Staňková 2005 zkušenosti s rozvody od roku
 

Online průvodce rozvodem

Zde si můžete vyplnit šablony rozvodových dokumentů a přečíst návod, jak je správně vytisknout, opatřít přílohami a odeslat k soudu.

 

1/3 Základní údaje o Vašem rozvodu

Zvolte, zda máte nějaké společné děti, které ještě nedovršily 18 let (zletilé děti se z hlediska rozvodu neřeší, a to ani když ještě studují).
Zvolte ano, pokud máte shodu v tom, které dítě bude po rozvodu v čí péči, kdy se s ním bude stýkat druhý partner a kolik bude platit na výživném na děti.

Složitost Vašeho rozvodu

40%
  •  
  • Celková cena:

 


Platební bránu zajišťuje .

Rozvodová poradna zdarma

Poradna

Máte dotaz?